Idea Crème Bar

Nasza oferta skierowana jest do specjalistów w dziedzinie pielęgnacji skóry, którzy chcą samodzielnie decydować o technice wykonywanego zabiegu oraz składzie używanych produktów.

Crème Bar daje również możliwość tworzenia spersonalizowanych produktów do pielęgnacji domowej.

W tworzeniu marki Crème Bar przyświecało nam kilka celów:

Po pierwsze

Personalizacja

Wierzymy, że tylko precyzyjnie dobrane receptury przynoszą satysfakcjonujące efekty terapeutyczne. Zdajemy sobie sprawę, że osoba wykonująca zabiegi zna najlepiej potrzeby skóry swojego klienta, dlatego to ona decyduje o finalnym składzie produktu. W tej chwili Crème Bar daje możliwość stworzenia aż 48 300 740 receptur kremów. Liczba kombinacji przy zabiegach jest jeszcze większa. Procedury Crème Bar mogą być wykorzystywane samodzielnie, a także w połączeniu z innymi zabiegami – peelingi chemiczne, peelingi enzymatyczne, zabiegi aparaturowe.

Po drugie

Korneoterapia

Czyli stworzenie kosmetyków, które nie będą zaburzały naturalnych procesów fizjologicznych zachodzących w naskórku. Taki efekt uzyskaliśmy poprzez eliminację: konserwantów, emulgatorów, olei mineralnych, kolorantów, zapachów, alergenów z baz biomembranowych. Dzięki temu Crème Bar sprawdza się w pielęgnacji najbardziej wymagających skór. Ponadto również w okresie rekonwalescencji po inwazyjnych zabiegach kosmetycznych oraz w trakcie, jak i po terapiach lekami, które zaburzają fizjologię naskórka.

Po trzecie

Nauka i rozwój

W produkcji Crème Bar nie ma mowy o kompromisach. Nasze kosmetyki produkowane są zgodnie z najwyższymi standardami europejskimi. Na każdym etapie przechodzą restrykcyjne badania jakościowe. Do ich produkcji używane są surowce najwyższej próby. Dzięki własnemu laboratorium, linii produkcyjnej, zespołowi chemików oraz biotechnologów wciąż możemy wprowadzać na rynek nowe produkty