współpraca z gabinetem kosmetycznym

Współpraca z gabinetem kosmetycznym

Crème Bar zaprasza do nawiązania współpracy z gabinetami kosmetycznymi. W trosce o zachowanie najwyższych standardów zawsze dokładnie weryfikujemy gabinety kosmetyczne, które zgłaszają do nas chęć współpracy.

Naszym partnerom oferujemy stałe wsparcie merytoryczne w postaci przydzielonego opiekuna. Dla osób zainteresowanych współpracą oferujemy także prezentacje oraz szkolenia produktowe w ich gabinecie kosmetycznym. W ramach kooperacji organizujemy Dni Aktywne w salonach kosmetycznych, na których prowadzimy badania stanu skóry, pomagamy dobrać odpowiednie zabiegi i ułożyć pielęgnację domową.

Systematycznie, w różnych regionach Polski organizujemy cykl szkoleń Crème Bar – „Personalizacja w kosmetologii”.

Dlaczego warto wprowadzić markę Crème Bar do gabinetu kosmetycznego?

Po pierwsze

Precyzyjnie dobrany skład

Rozpoczęcie współpracy z gabinetem kosmetycznym to nowe możliwości i wiedza dla właściciela lokalu i jego pracowników. Doskonale wiemy, że tylko precyzyjnie dobrana, skuteczna terapia daje satysfakcjonujące efekty terapeutyczne. Crème Bar to jedyna firma na Polskim rynku, która daje tak szerokie spektrum tworzenia indywidualnych terapii zabiegowych oraz doboru pielęgnacji domowej. Dzięki Crème Bar, każdy profesjonalista w dziedzinie pielęgnacji skóry ma możliwość decydowania o finalnym składzie kosmetyku, zarówno w kwestii wyboru baz, jak również składników aktywnych.

Po drugie

Eliminacja substancji zaburzających prace skóry

Większość problemów skórnych wynika z nadużywania substancji, które zaburzają jej fizjologię. Tworząc bazy biomembranowe Crème Bar szczególną uwagę przykładaliśmy do tego aby ich składy były wolne od szkodliwych składników.W bazach Crème Bar nie znajdziemy: konserwantów, emulgatorów, olejów mineralnych.

Po trzecie

Opieka merytoryczna

W trosce o zachowanie najwyższych standardów zawsze dokładnie weryfikujemy gabinety, które zgłaszają do nas chęć współpracy.

Naszym partnerom oferujemy stałe wsparcie merytoryczne w postaci przydzielonego opiekuna. Dla osób zainteresowanych współpracą oferujemy także prezentacje oraz szkolenia produktowe w ich gabinecie. W ramach kooperacji organizujemy Dni Aktywne w salonach kosmetycznych, na których prowadzimy badania stanu skóry, pomagamy dobrać odpowiednie zabiegi i ułożyć pielęgnację domową.

Systematycznie, w różnych regionach Polski organizujemy cykl szkoleń Crème Bar – „Personalizacja w kosmetologii”.

Zarejestruj się jako gabinet kosmetyczny

5 kroków jak dołączyć do certyfikowanych specjalistów Crème Bar

Zaproś Crème Bar do swojego gabinetu

Wypełnij formularz, by zapisać się na spotkanie informacyjne.

Współpraca z Crème Bar, to przygoda na całe życie - szkolenia, wiedza i zadowolenie Twoich klientów. 

Imię i nazwisko