Producent kosmetyków naturalnych - Crème Bar®
Crème Bar®
https://cremebar.pl/wp-content/uploads/2019/06/Logo-CremeBar-320.png
8951687495
https://www.facebook.com/CremeBarPl/
aleja San Francisco 2
Rzeplin
małopolskie
55-020
Polska
customer support
+48 536 880 710
biuro@cremebar.pl
Producent kosmetyków naturalnych - Crème Bar®

Personalizacja w pielęgnacji skóry a moda na kosmetyki

Zbliża się okres świąteczny, kiedy to statystycznie – jednym z najczęściej kupowanych prezentów są kosmetyki. O ile żel do mycia ciała lub ulubiony perfum może się okazać

trafionym podarunkiem, o tyle krem do twarzy, serum pod oczy czy tonik mogą okazać się „niedźwiedzią przysługą”.

Czym jest skóra i cera?

Skóra jako największy narząd organizmu, oddziela wnętrze od środowiska, a jednocześnie zapewnia z nim kontakt. Składa się z naskórka, którego ściśle ułożone komórki tworzą barierę ochronną dla bakterii, grzybów i innych czynników szkodliwych dla organizmu. Skóra właściwa, jako kolejna warstwa, zawiera włókna białkowe, nadające jej elastyczności i mechanicznej wytrzymałości.

Skóra to nie ozdoba, to narząd – ważny jak każdy inny! Zacznijmy więc traktować skórę należycie – jak cześć organizmu, o który trzeba dbać, jak o zdrowie w każdej kategorii.

Cera to skóra pokrywająca obszar twarzy. Charakteryzuje się mniejszą ilością tkanki tłuszczowej. Zdrowa cera jest odpowiednio nawilżona i natłuszczona, jest gładka, miękka, elastyczna i dobrze ukrwiona. Charakteryzuje się również brakiem zmarszczek i niedoskonałości, a także małymi porami. Do takiego stanu powinniśmy dążyć.

Jakie kosmetyki wybrać?

Wybierając kosmetyki dla siebie, a tym bardziej dla kogoś bliskiego, rzadko brany pod uwagę jest fakt niezmienny i najważniejszy: że KAŻDA SKÓRA JEST INNA. Każda więc wymaga indywidualnego podejścia i specjalnie dobranej pielęgnacji. Nawet jeśli ktoś – czasem pozornie – boryka się z podobnymi problemami jak Ty, nie oznacza to że tej skórze pomoże dokładnie to samo co Twojej. Skórę można porównać do odcisku palca z liniami papilarnymi – każda jest inna, ma inne potrzeby, które należy rozpatrywać w indywidualny sposób.

Kosmetyki więc powinny być wybierany indywidualnie, a do prawidłowej diagnozy skóry, niezbędna jest wizyta u specjalisty. Błędna samodzielna diagnostyka prowadzi do wybierania kosmetyków, które zamiast poprawić, mogą pogorszyć stan cery.
Kupowanie kosmetyków: zarówno kremów, toników, preparatów do mycia czy do demakijażu powinno odbywać się w sposób przemyślany i odpowiednio dobrany do konkretnej cery.

Moda na kosmetyki pielęgnacyjne

Na pewno często spotykacie się z informacjami o modnej substancji aktywnej, która w danym kosmetyki działa cuda. Otóż pamiętajcie! W kremie najważniejsza jest baza, a w tym przypadku – dla cery mniej znaczy więcej. W przypadku Creme Bar – skóropodobna baza, która pozbawiona jest wszelkich substancji szkodliwych, wspiera naturalna barierę ochronną skóry, wzmacniając ją i przywracając jej zdolności do pełnej ochrony. Kolejne substancje aktywne wspomagają jej działanie, ale to głównie baza działa na cerę.
Poza tym nawet najbardziej przekonująca reklama nie sprawi, że kosmetyk zdziała cuda już po pierwszym użyciu.
Kolejne kosmetyki nie powinny być traktowane jak nowy sweter czy pięknej torebki stanowiącej uzupełnienie pokaźnej kolekcji. Nie kupujcie kosmetyków tylko dlatego że są modne, jest o nich głośno w mediach czy dlatego, że koleżanki polecają. Nie kupujcie także kosmetyków na zapas, gdyż każdy z nich ma swój termin przydatności!

Personalizowane kosmetyki

Jeśli nie macie 100% pewności co do tego, jak Wasza skóra powinna zostać potraktowana, nie wahajcie się zgłosić do specjalisty, tak samo jak radzisz się lekarza w przypadku niepewności co do innych organów Twojego ciała.
Sam opis cery to nie wszystko. Dlatego, jeśli zgłaszacie się do nas z opisem problemu, z prośbą o indywidualną recepturę i dobór pielęgnacji domowej, to odsyłamy Was do specjalisty – do najbliższego gabinetu współpracującego z nami. Każdy gabinet jest odpowiednio przeszkolony, wiec macie gwarancje uzyskania profesjonalnej pomocy.
Creme Bar oferuje ponad 40 milionów receptur, wśród których kosmetolog na pewno znajdzie tą idealną dla Ciebie. Kremy biomembranowe większe i mniejsze oraz 25 substancji aktywnych wraz z połączeniem doświadczenia specjalistów potrafią działać cuda!

Zamiast kosmetyków dajcie możliwość swoim bliskim i klientom na skorzystanie z usługi wykonania spersonalizowanego zabiegu oraz pielęgnacji domowej. Zamiast kosmetyków, podaruj w prezencje voucher na zdrową cerę!

 

 

Dodaj komentarz