Producent kosmetyków naturalnych - Crème Bar®
Crème Bar®
https://cremebar.pl/wp-content/uploads/2019/06/Logo-CremeBar-320.png
8951687495
https://www.facebook.com/CremeBarPl/
aleja San Francisco 2
Rzeplin
małopolskie
55-020
Polska
customer support
+48 536 880 710
biuro@cremebar.pl
Producent kosmetyków naturalnych - Crème Bar®

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

NOWOŚĆ

Tonizacja

Tonik do twarzy 🛑 REDNESS, 200 ml

90,00 
NOWOŚĆ

Wszystkie produkty

Tonik do twarzy 🛑 WRINKLES, 200 ml

90,00 
NOWOŚĆ

Wszystkie produkty

Tonik do twarzy 🛑 PIMPLES, 200 ml

90,00 
NOWOŚĆ

Wszystkie produkty

Tonik do twarzy 🛑 DRYING, 200 ml

90,00 

Tonik do twarzy

Etap tonizowania twarzy powinien mieć miejsce pomiędzy oczyszczeniem cery a późniejszym nałożeniem kremu czy też serum. Jak się jednak okazuje tonizacja twarzy jest bardzo często pomijana w codziennej pielęgnacji skóry. Warto jednak wyposażyć się w tonik do twarzy i regularnie go używać ponieważ pomoże on utrzymać skórę w idealnej kondycji. Zazwyczaj kosmetyki do demakijażu lub też oczyszczania twarzy zmieniają pH skóry a zadaniem toniku jest właśnie przywrócenie prawidłowego pH. Dzięki temu skóra cały czas będzie utrzymana w mikrobiologicznej równowadze.

Zobacz więcej

Najlepszy tonik do twarzy

Głównym zadaniem naturalnego toniku do twarzy jest przywrócenie skórze jej naturalnego pH po myciu. Toniki zatem nie stanowią bezpośredniego zamiennika mleczka czy też emulsji do demakijażu, ale po nasączeniu nimi wacika można skutecznie usunąć pozostałości znajdującego się na skórze makijażu. Naturalny tonik pomoże zmniejszyć pory skórne oraz będzie matował cerę tłustą lub mieszaną. Dzięki temu skóra będzie lepiej przygotowana na aplikację kremu.

Dobry tonik do twarzy – jakie ma zalety?

W naszym sklepie znajdą Państwo wyłącznie najlepszej jakości, sprawdzone toniki do twarzy. Wszystkie nasze toniki łączą zalety ich stosowania. Tonik na Creme Bar pomogą oczyścić cerę, przywrócą skórze jej naturalne pH, pozwolą substancjom odżywczym i innych kosmetykom sprawniej wniknąć w skórę. Ponadto tonik z naszej oferty ujędrni skórę i pomoże ją nawodnić.

Dobry tonik do cery trądzikowej

Jak zatem widać tonik do twarzy DRYING ma niezwykle pozytywny wpływ na skórę twarzy i warto go regularnie stosować zarówno w przypadku skóry podatnej na zaczerwienienia jak i też skóry suchej. Sprawdź też kosmetyki do demakijażu.