Producent kosmetyków naturalnych - Crème Bar®
Crème Bar®
https://cremebar.pl/wp-content/uploads/2019/06/Logo-CremeBar-320.png
8951687495
https://www.facebook.com/CremeBarPl/
aleja San Francisco 2
Rzeplin
małopolskie
55-020
Polska
customer support
+48 536 880 710
biuro@cremebar.pl
Producent kosmetyków naturalnych - Crème Bar®

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Indywidualny krem

Zestaw Baza IQ 26 ml + 2 składniki aktywne

100,00 

Indywidualny krem

Zestaw Baza IQ 44 ml + 3 składniki aktywne

160,00 
BESTSELLER

Indywidualny krem

Zestaw 2 Bazy IQ 44 ml + 6 składników aktywnych

300,00 

Wszystkie produkty

Krem biomembranowe – IQ1 15 ml

50,00 

Indywidualny krem

Krem biomembranowe – IQ3 15 ml

50,00 

Indywidualny krem

Krem biomembranowy – IQ2 15 ml

50,00 

Zapraszamy do salonów kosmetycznych, gdzie profesjonalista zbada Twoją skórę i stworzy indywidualną recepturę kremu lub skontaktuj się z nami w celu uzyskania pomocy.

Krem indywidualny  – kosmetyki personalizowane Creme Bar

Osoby dbające o swoje ciało coraz częściej nie chcą gotowych i jednocześnie średnio skutecznych rozwiązań. Pomimo bogactwa kosmetyków na sklepowych półkach konsumenci wymagają czegoś więcej. Producenci kosmetyków dostrzegają ten trend i dlatego oferują możliwość personalizacji kosmetyków pod konkretnego użytkownika. Kosmetyki personalizowane opierają się na zbadaniu stanu skóry i takim doborze preparatów aby jego składniki były idealnie dobrane do potrzeb.

Zobacz więcej

Kosmetyki specjalnie dobrane do Twojej skóry

Każda kobieta posiada unikalną cerę i rodzaj skóry, który wymaga zupełnie innej pielęgnacji. Co ciekawe praktycznie każda cera wymaga ukierunkowania pielęgnacji na więcej niż jeden problem. Skóra mająca problemy z przebarwieniami może również wymagać odpowiedniej pielęgnacji w kwestii wysuszania. Sprawia to, że często należy korzystać z kilku różnych kosmetyków aby móc zaadresować wszystkie problemy skóry. Co jednak gdyby można było wszystkie te kosmetyki zastąpić jednym, wszechstronnym produktem? Jest to możliwe właśnie dzięki personalizowanym kosmetykom!

Kosmetyki spersonalizowane czyli postaw na własny krem indywidualny

Za koncepcją kosmetyków spersonalizowanych stoi doświadczenie, które mówi, że w przypadku klasycznych produktów nie ma uniwersalnego kosmetyku do pielęgnacji skóry, który byłby idealny dla każdego. Wszystkie badania jasno pokazują, że skóra każdego z nas jest w jakiś sposób odmienna i przez to ma też różne potrzeby czy to wynikające z wieku, samej budowy skóry czy też zewnętrznych czynników. Do tych ostatnich zaliczyć należy dietę, tryb życia, ilość czasu spędzanego na świeżym powietrzu czy też różnego rodzaju używki. Każdy ze wspomnianych czynników oddziałuje na skórę w inny sposób utrudniając jednocześnie dobranie odpowiedniej kuracji. Dlatego też w przypadku kosmetyków personalizowanych tak istotne jest poznanie potrzeb skóry danej osoby i dobranie preparatu właśnie do indywidualnych potrzeb po dogłębnej analizie.