Producent kosmetyków naturalnych - Crème Bar®
Crème Bar®
https://cremebar.pl/wp-content/uploads/2019/06/Logo-CremeBar-320.png
8951687495
https://www.facebook.com/CremeBarPl/
aleja San Francisco 2
Rzeplin
małopolskie
55-020
Polska
customer support
+48 536 880 710
biuro@cremebar.pl
Producent kosmetyków naturalnych - Crème Bar®

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Kuracje witaminowe

Kuracja nawilżająca, 10 ampułek

120,00 
Brak w magazynie

Kuracje witaminowe

Kuracja regenerująca, 10 ampułek

120,00 
Brak w magazynie

Kuracje witaminowe

Kuracja rewitalizująca, 10 ampułek

120,00 
Brak w magazynie

Kuracje witaminowe

Kuracja przeciwzapalna, 10 ampułek

120,00 

Kuracje witaminowe

Retinol 0,2%, 14 kapsułek

100,00 

Ampułki do twarzy – kuracje regenerujące, nawilżające i rewitalizujące

Dostępne w naszym sklepie kosmetyki w ampułkach do twarzy posiadają idealnie dopasowane stężenie aktywnych składników dzięki czemu pomogą Ci w szybki i skuteczny sposób rozwiązać wiele problemów skórnych. Sprawdzą się w regeneracji skóry, jej nawilżeniu, jak i rewitalizacji. Ampułki umożliwiają wygodne i jednocześnie higieniczne stosowanie umożliwiając każdemu zastosowanie ich w domowym zaciszu. Najważniejszą zaletą ampułek do twarzy są niemal natychmiastowe efekty.

Zobacz więcej

Ampułki do twarzy profesjonalne – jak działają?

Jak działają profesjonalne ampułki do twarzy? Otóż swoją skuteczność zawdzięczają one dużemu stężeniu aktywnych składników ( w porównaniu do kremów czy serum ). Sama formuła ampułek do twarzy jest najczęściej bardzo prosta i bazuje na zaledwie kilku starannie wybranych składnikach, których celem jest precyzyjne i ukierunkowane działanie. Najczęściej zatem profesjonalne ampułki do twarzy będą miały działanie przeciwzapalne lub też nawilżające.

Ampułki nawilżające do twarzy

Większość kobiet regularnie używa takich kosmetyków jak kremy czy też maseczki, aby zadbać o swoją twarz. Jak się jednak okazuje czasami trzeba sięgnąć po silniejsze środki. Gdy tradycyjne kosmetyki do twarzy nie są w stanie poradzić sobie warto rozważyć użycie kuracji w ampułkach do twarzy. Tego typu kurację można wykonać w salonie kosmetycznym lub też w domowym zaciszu. Ampułki nawilżające czy też rewitalizujące do twarzy zawierają skoncentrowaną dawkę specjalnie dobranych składników pomagających w pielęgnacji. Dodatkowo sama ampułka chroni znajdujące się w niej składniki przed utlenieniem dzięki czemu w żaden sposób nie osłabi działania kuracji. Sprawdź też żele do mycia twarzy

Kuracja w ampułkach – czy warto ją stosować?

Kuracje skóry twarzy w ampułkach zyskują z roku na rok na coraz to większej popularności. Wszystko za sprawą tego, iż ampułki są wygodne w użyciu oraz zapewniają rezultaty widoczne od razu po aplikacji. W naszym sklepie Creme Bar oferujemy ampułki do twarzy o kilku dedykowanych zastosowaniachampułki nawilżające, ampułki regenerujące oraz ampułki rewitalizujące. Dzięki nim w profesjonalny sposób zadbasz o pielęgnacje swojej skóry w domu, gdy inne preparaty nie przyniosą pożądanych rezultatów.

Istotne jest, że po kuracje w ampułkach mogą sięgnąć osoby w różnym wieku. Pomogą one przywrócić skórze jej naturalny blask zarówno osobom młodszym, jak i starszym. Dobroczynne właściwości zawartych w niej składników doceni każdy rodzaj skóry. W domowych warunkach wystarczy użyć oferowanych przez nas profesjonalnych ampułek na już oczyszczoną skórę, aby móc cieszyć się z niemal natychmiastowych rezultatów. Dzięki ampułkom do twarzy skóra stanie się bardziej jędrna a zmarszczki ulegną wygładzeniu.