Skuteczna kosmetologia tylko ze spersonalizowanym kremem

Jeśli masz problemy z cerą i zależy Ci na kosmetyku, który pomoże Ci się z nim uporać, próżno szukać kremu w drogerii czy w aptece. Odpowiedni krem, który Cię nie zawiedzie powinien być dokładnie dostosowany do właściwości danej skóry z uwzględnieniem problemu z którym się borykasz. A gdzie znaleźć taki specyfik? Najlepiej u specjalisty, który stworzy krem „skrojony na Twoją miarę”!

Dlaczego personalizacja kremu jest tak ważna?

Nawilżający, matujący, a może 40+? Z takim pytaniem najlepiej zwrócić się do specjalisty. O tym, jaki krem polecić klientce z danym problemem lub po wykonanym zabiegu, w gabinetach kosmetycznych wiedzą najlepiej. Dobrze dobrana pielęgnacja domowa to często połowa sukcesu, dlatego profesjonalista udziela niezbędnych informacji na temat pielęgnacji w domu oraz tego, jakich substancji i czynności należy bezwzględnie unikać.

Jednak kuracje domowe mogą nie wystarczyć. W głowie każdej osoby, która zawodowo zajmuje się pielęgnacją  skóry innych osób rodzi się kilka wątpliwości: czy dodatkowo polecić klientowi/klientce popularny krem z apteki, który nie spełni wszystkich jej oczekiwań?
Należy pamiętać, że nieodpowiednia pielęgnacja może pogorszyć stan skóry lub nawet doprowadzić do poważnych komplikacji. Jak więc działać aby skutki były bezpieczne i zadowalające?
Jedynym właściwym rozwiązaniem jest więc stworzenie dla niej idealnego, spersonalizowanego kremu.

Krem spersonalizowany Crème Bar

Personalizowany krem od Crème Bar, zawiera dokładnie takie składniki jakich skóra potrzebuje w danym momencie. Dlaczego? Bo jest stworzony idealnie dla potrzebującej skóry.
Krem pozbawiony jest substancji takich jak konserwanty, emulgatory i oleje mineralne, które zaburzają naturalne procesy fizjologiczne naskórka, wpływających niekorzystnie na naturalną florę bakteryjną oraz uszkadzających płaszcz hydro-lipidowy. Krem Crème Bar jest przebadany dermatologicznie i posiada udokumentowane działanie  terapeutyczne, dodatkowo jest w 100% wegański.

Polska firma Creme Bar w swojej ofercie ma ponad 18 mln kombinacji receptur kremów, co daje bardzo szerokie możliwości zastosowania. Finalnie krem składa się z odpowiednio dobranej bazy biomembranowej  oraz substancji aktywnych, koniecznych dla danego przypadku. O finalnym składzie produktu decyduje  kosmetolog w gabinecie.

Spersonalizowany krem – współpraca

Zostań partnerem Crème Bar i twórz w swoim gabinecie kremy na bazie naszych produktów! Setki gabinetów* już nam zaufało, dzięki czemu cieszymy się długoletnią współpracą i rozpowszechnianiem naszej marki. Możesz do nas dołączyć!
Naszym partnerom oferujemy stałe wsparcie merytoryczne, a także materiały, prezentacje oraz szkolenia produktowe. Organizujemy także Dni Aktywne w salonach kosmetycznych, w czasie których można skorzystać z badań stanu skóry, pomocy w doborze odpowiednich zabiegów i ułożeniu pielęgnacji domowej.

 

Zapraszamy do kontaktu, jeśli masz jeszcze wątpliwości – rozwiejemy je!

Crème Bar® visage parfait
aleja San Francisco 2
55-020 Rzeplin

tel. +48 536 880 710
e-mail: biuro@cremebar.pl

* W trosce o prestiż naszej marki i standardy współpracy, gabinety są przez nas szczegółowo weryfikowane.

Dodaj komentarz