SPRAWDŹ NAS

Wychodząc naprzeciw Państwu oczekiwaniom przygotowaliśmy kilka możliwości
zapoznania się z naszą firmą i produktami.

Darmowa prezentacja produktów i badanie skóry twarzy (czas ok. 1h)

Specjalista Creme Bar podczas iezobowiązującego spotkania przedstawi Państwu możliwości wynikające ze współpracy z nami oraz zaprezentuje jak korzystne jest posiadanie naturalnych produktów bez wszelkich konserwantów i parabenów w Państwa salonie. Dodatkowo zaprezentuje on nowoczesne metody wywiadu kosmetycznego jakim jest analiza stanu skóry profesjonalną maszyną Multi Skin Test Center MC900. A na podstawie otrzymanych wyników pokaże jak tworzyć indywidualne receptury na krem dopasowany do potrzeb skóry klienta.

Przekonaj się o jakości naszych produktów – ODBIERZ 3 DARMOWE PRÓBKI

Wybierz produkty, które najbardziej Cię interesują i przetestuj je zupełnie za darmo w swoim salonie. To nic Cie nie kosztuje, a możesz tylko zyskać.

Dzień aktywny – event dla klientem z analizatorem skóry twarzy

Wykorzystaj najnowsze technologie oraz innowacyjne podejście do pielęgnacji i zapewnij swoim klientom najwyższą jakość usług i fachowe doradztwo kosmetyczne.

Wykonywanie zabiegów kosmetycznych zawsze powinno być poprzedzone wnikliwą analizą kondycji skóry, co pozwoli na zastosowanie właściwych preparatów i uchroni cerę przed niepotrzebnym obciążaniem jej.

Creme Bar® to z jednej strony elastyczna współpraca, a z drugiej innowacyjna usługa.

Podczas Dnia Aktywnego z każdym klientem przeprowadzany jest wywiad kosmetyczny wraz z badaniem kondycji cery z użyciem aparatury Multi Skin Test Center MC900, na podstawie czego dobiera się spersonalizowany krem biomembranowy oraz określa program pielęgnacyjny.

Aparatura Multi Skin Test Center MC900 bada skórę twarzy w oparciu o podstawowe parametry:

• nawilżenie
• poziom sebum
• PH
• TEWL
• elastyczność

Indywidualna niezobowiązująca oferta – ATRAKCYJNE RABATY

Po wypełnieniu naszej mini ankiety i określeniu produktów, które najbardziej Państwa interesują będziemy w stanie przygotować niezobowiązującą ofertę z licznymi rabatami.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu komunikacji związanej z tym formularzem