Efekty zabiegów korneoterapii modułowej

Jesteśmy zdania, że najlepszą rekomendacja naszych produktów są zadowoleni klienci oraz satysfakcjonujace efekty zabiegów wykonancyh na bazie
kosmoceutyków Creme Bar.
RETINOL + WITAMINA C
Skóra po zastosowaniu zabiegów w salonie kosmetycznym z wykorzystaniem Retinolu i Witaminy C, a nastepnie kontynuowaniu terapii Retinolem w domu. Retinol Odbudowuje tkanki łaczne, przyspiesza zachodzace w skórze podziały komórkowe oraz zwieksza aktywnosć enzymów i normalizuje proces złuszczania naskórka. Działa zarówno profilaktycznie jak i moze cofnać w widoczny sposób proces starzenia sie skóry twarzy.
TRYLAGEN + OKSYBRAZJA + INFUZJA TLENOWA
Połaczenie oxybrazji i infuzji tlenowej to innowacyjny zabieg kosmetyczny, który doskonale sprawdza sie w terapii anti-aging. Dodatkowe wykorzystanie Trylagenu umozliwiło wyrazne poprawienie stanu skóry twarzy. Dzieki swoim własciwosciom Trylagen zwieksza sprezystosć i napiecie skóry, stymuluje wzrost włókien kolagenu oraz chroni przed wolnymi rodnikami. Juz po jednym zabiegu nastapiło widoczne spłycenie głebokich zmarszczek, skóra odzyskała zdrowy blask.
RETINOL+HAMMEMELIS+KURACJA REWITALIZACJA
Zabieg z wykorzystaniem retinolu (0,2%), ampułki rewitalizujacej i oczaru wirginijskiego. Na zakonczenie nawilzajaca maska IQ3 z dodatkiem koncentratu antyoksydacja i skóra naczynkowa, która wzmocniła scianki naczyn krwionośnych oraz zadziałała odżywczo.
RETINOL + TRYLAGEN + KONCENTRAT ANTYOKSYDACJA + KONCENTRAT ULTRANAWILZENIE + KONCENTRAT SKÓRA NACZYNIOWA + KURACJA NAWILZENIE 45+
Efekt po jednym zabiegu z zastosowaniem retinolu. W zabiegu zostały równiez uzyte: kuracja nawilzenie 45+, koncentrat skóra naczyniowa, koncentrat antyoksydant, koncentrat ultra-nawilzenie. Cały zabieg zamkniety na koniec ampułka z trylagenem, która przeznaczona jest do skóry dojrzałej, atroficznej, ziemistej (szarej). Trylagen wykazuje bardzo dobre działanie przeciwzmarszczkowe, wygładzajace, liftingujace i poprawiajace krazenie.